Portal - Stary Sącz
polski Strona główna
Czwartek - 17 czerwca 2021 Laury, Leszka, Marcjana      "Jako przeciwwagą dla tak wielu trudów życia niebo dało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen, i śmiech". Immanuel Kant Zespół Pokolenie Jana Pawła II

Aktualności
Irlandia po raz drugi
Zaproszenie do zespołu
ŚDM z Pokoleniem JP2
Zdjęcia z 10-cio lecia w galerii
10-cio lecie zespołu
koncert w Nałęczowie
Kanonizacja JP II
Zaproszenie na uroczystości związane z kanonizacją Jana Pawła II
Krościenko.VII rocznica śmierci Papieża
Zespół w Zakopanem
Warsztaty w Irlandii
Zakończył się Festiwal Strefa Chwały 2011
Festiwal Strefa Chwały
Beatyfikacja Jana Pawła II
VI rocznica śmierci JP II Stary Sącz, Rytro
Zagłosuj na nasz utwór pt."Papież"
Cudowny koncert "Rodzina miłością silna"
Koncert ku czci św. Kingi
Koncert na PDM i w Miłosierdziu Bożym w St. Sączu
Rekolekcje i warsztaty gospel w Gródku
V rocznica śmierci Jana Pawła II
IRLANDIA- artykuł
Irlandia- cudowne koncerty, wspaniali ludzie.Zobacz www.youtube.com/watch?v=BljtaaQZ9m4
Ołtarz Papieski 10-cio lecie wizyty
10-cio lecie wizyty Papieża
Koncert w Staszowie
Festyn przy kościółku kolejowym
Msza Św. dla motocyklistów
02 kwietnia w Leżajsku
Nagrywamy plytę
Adoracja i koncert w Przyszowej
60-cio lecie LO w Starym Sączu
Papieskie Dni Mlodych
Koncert ewangelizacyjny w Kalwarii Zebrzydowskiej
Koncert w więzieniu
PARYŻ-FRANCJA
Rekolekcje Wielkopostne
Koncet kolęd
O nas samych
VII Dzień Papieski
VIII Rocznica wizyty Ojca Świętego
warsztaty formacyjno-muzyczne
Rocznica śmierci papieża
RZYM-WŁOCHY

Wyszukiwarka

 
2011-07-11 Festiwal Strefa Chwały


Strefa Chwały Festiwal to jedno z największych wydarzeń Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej bieżącego roku.Nasz zespół weźmie udział w tym festiwalu na który serdeczniae zapraszamy wszystkich przyjaciół zespołu i fanów muzyki chsześcijańskiej.
Festiwal Strefa Chwały to wyjątkowe miejsce i czas dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do spotkania ze znakomitymi artystami, dyskusji, oraz modlitwy w otoczeniu urokliwej okolicy Starego Sącza. Festiwal będzie miał miejsce w dniach od 27 do 29 czerwca na Placu Papieskim w Starym Sączu.
Głównym celem organizatorów jest stworzenie cyklicznego przedsięwzięcia, które umożliwi trwały kontakt z najbardziej interesującymi zjawiskami muzyki chrześcijańskiej w naszym kraju i będzie wsparciem dla młodych twórców. To unikalny projekt stanowiący przestrzeń dla spotkania osób kierujących się w życiu wartościami chrześcijańskimi. W jednym miejscu i czasie zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu.

Strefa Chwały Festiwal rozpocznie się 27 czerwca 2011 roku o godzinie 19.00. Będzie to wieczór powitania, integracji i oczywiście koncertów.

Swoje uczestnictwo potwierdzili:
Ireneusz Krosny (mim), Radosław Pazura, Dorota Chotecka-Pazura, Tomasz Zubilewicz (TVN), Marek Nowicki (TVN), Milena Sławioska (Polsat), Marek Jurek, Piotr Wyszomirski (piłka ręczna), Robert Friedrich o. Piotr Wardawy, x. Mirosław Tosza, Paweł Bębenek, Piotr Pałka, Hubert Kowalski, Zofia Sokołowska, Jan Budziaszek, o. Fabian Błaszkiewicz, Krzysztof Kuranda, Grzegorz Hajnos, New Life M (Robert Cudzich, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Piotr Jankowski, Mate.O Otremba, Basia Włodarska, Agnieszka Musiał), Arka Noego, Piotr Baron, Deus Meus, Monika Dziurlikowska z zespołem, Chór gospel z Nowego Sącza, Poldek Twardowski z zespołem, Cudzich Music, Holy Noise, Lidka Pospieszalska, Play&Pray, Viola Brzezioska, Zespół Kamila Mokrzyckiego, Love Story, zespół Iwieniec z Białorusi, zespół ze Słowacji, Kana (Ukraina)dniu na uczestników czeka bardzo urozmaicony program.

Udział w festiwalu jest odpłatny w wysokości 100zł. Kwota ta zawiera wyżywienie, miejsce na polu namiotowym, identyfikator, materiały, ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje o Festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.strefachwalyfestiwal.pl, gdzie dostępny jest także formularz zgłoszeniowy.


....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP